ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» відстояло свою позицію в Рівненському апеляційному господарському суді.

1398962170Як раніше повідомлялося на нашому сайті, вже кілька років тривають судові спори між Рівненською міською радою та ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» з однієї сторони та Приватним підприємством «Домінус» з іншої, предметом яких є звільнення парку ім. Т.Г. Шевченка від незаконних будівель, які збудувало ПП «Домінус» прямісінько в центрі рекреаційної зони на місці танцмайданчику (так званої «пательні»).
18 січня 2017 року Господарським судом Рівненської області було винесено рішення по справі №918/1243/16. Відповідно до резолютивної частини рішення позов Рівненської міської ради задоволено частково, а саме зобов’язано Приватне підприємство «Домінус» усунути перешкоди в користуванні та розпорядженні земельною ділянкою, яка знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, буд. 3 Д, площею 22,7739 га, шляхом знесення збудованих на ній кафетерію, навісу та літніх павільйонів та приведення земельної ділянки у стан, який існував до будівництва зазначених об’єктів. У задоволенні зустрічного позову ПП «Домінус» про визначення розміру земельної ділянки та усунення перешкод в користуванні та розпорядженні нерухомим майном відмовлено повністю.
ПП «Домінус» не погодилося із зазначеним рішенням суду та подало на нього апеляційну скаргу.
Сьогодні, 13 березня 2017 року, Рівненським апеляційним господарським судом було винесено постанову, якою рішення Господарського суду Рівненської області від 18 січня 2017 року у справі №918/1243/16 залишено без змін, а апеляційну скаргу ПП «Домінус» без задоволення.
Таким чином, ми в черговий раз відстояли права територіальної громади на землю в центральному парку міста, адже після розгляду справи апеляційним судом рішення у справі №918/1243/16 набирає законної сили та є обов’язковим до виконання.