Розпочато виконавчі дії щодо загарбника земельної ділянки парку

02 квітня 2018 року старший державний виконавець Рівненського міського відділу ДВС ГТУЮ у Рівненській області, на примусовому виконанні якого знаходиться судовий наказ господарського суду Рівненської області № 918/313/17 від 13 жовтня 2017 року, у присутності понятих, представника стягувача та інших осіб, перевірив виконання Товариством з обмеженою відповідальністю «Люкс Хаус Груп» судового рішення та встановив, що боржник не привів самовільно займану земельну ділянку парку площею 0,0677 га у попередній стан шляхом демонтажу на ній плитки, очищення її від гравію та піску, про що складено відповідний акт.

За результатами такої перевірки в межах виконавчого провадження в той же день щодо боржника винесено постанову про накладення штрафу у розмірі 5 100 грн. та постанову про арешт коштів боржника в межах суми стягнення з урахуванням виконавчого збору в розмірі чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати, витрат виконавчого провадження та штрафу. Згідно постанови про накладення штрафу Товариство з обмеженою відповідальністю «Люкс Хаус Груп» попереджено про кримінальну відповідальність за умисне невиконання рішення суду.

У разі повторного невиконання рішення боржником без поважних причин йому загрожує штраф у подвійному розмірі – 10 200 грн. та звернення державного виконавця до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.

sud