Семінар: Кращі практики озеленення для Рівного

      26 жовтня ДКП ««Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» побувало на семінарі, що проводив інформаційно-освітній простір INFOHUB.  Головним питанням було «Як посадити дерево у місті?».

    Мова йшла про вуличні насадження, а конкретно дерева. В наших краях більше використовують насадження дерев, а ще частіше їх варварську обрізку і вирубку.1

      Що потрібно для того щоб людина позитивно сприймала дерева у місті поздовж вулиць, пішохідних тротуарів, навколо площ? Потрібно щоб дерева надавали: естетичну насолоду чи хоча б прийнятність вигляду, були безпечними, корисними з точки зору утворення тіні, збирання пилу і перетравлення газу, не заважали жителям. А для цього потрібно знати, як висаджувати дерева, які види рослинності підходять для озеленення міських вулиць, як правильно обрізати дерева та доглядати за ними.

2

       Благоустрій та озеленення є найважливішою сферою діяльності муніципального господарства. Адже саме в цій сфері створюються ті умови для населення, які забезпечують високий рівень життя. Тим самим, створюються умови для здорового, комфортного, зручного життя як для окремої людини за місцем проживання, так і для всіх жителів міста, району, кварталу, мікрорайону.