Сьогодні у парку вшановувавали пам’ять Т.Г.Шевченка

Сьогодні завдяки Рівненській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №15 відбулося вшановування пам’яті великого поета, на честь якого і названий наш парк “Імені Тараса Григоровича Шевченка”.Талановиті і відповідальні школярі доклали багато зусиль, аби вкласти у вірші великого поета частинку свого відношення.Кращі з кращих ,та переможці своєї школи були удостоєні великої честі не лише читати вірші , а презентували  пісні та номери присвячені  поету.По справжньому відчулась атмосфера цього дійства коли ще й заграла бандуронька і уквітчалась таким проникливим співом учениці Анни Мопан, та неперевершеним виконанням переможиці міського конкурсу читців-декламаторів Скаржевської Софії.

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу “слово нове”, новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Справедливо Великого Кобзаря — народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Пам’ять про нього живе і буде жити вічно в серцях українського народу.

DSCN8839

DSCN8788DSCN8814DSCN8827DSCN8830DSCN8842
DSCN8755DSCN8761DSCN8764DSCN8773DSCN8782   Вже більше ста років пройшло, як перестало битися благородне, мужнє серце геніального поета-революціонера Тараса Григоровича Шевченка. Але світлий образ великого Кобзаря – безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Безсмертна могутня сила його таланту, проникливість і глибина його думки, мужність і ніжність його лірики, гострота і пристрастність його слова, мужність і пісенність його віршів, самовіддана любов його до своєї Батьківщини, до свого народу.

Більше фото можете знайти тут:https://www.facebook.com/olena.shukyla