Справедливо врятовано дендрологічний центр міста

27 лютого 2018 року відбулося чергове судове засідання по справі про самовільне зайняття частини земельної ділянки в Парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка, яке виявилося вирішальним.
Постанова Верховного Суду України у цій справі є остаточною і оскарженню не підлягає. Суд касаційної інстанції залишив без задоволення касаційну скаргу ТОВ «Люкс Хаус Груп», а судові рішення судів попередніх інстанцій – без змін.
Нагадуємо, рішенням господарського суду Рівненської області від 24 липня 2017 року, залишеним без змін постановою Рівненського апеляційного господарського суду від 22 вересня 2017 року, зобов’язано ТОВ «Люкс Хаус Груп» звільнити самовільно займану земельну ділянку парку площею 0,0677 га та привести її у попередній стан шляхом демонтажу на самовільно зайнятій земельній ділянці плитки, очищення її від гравію та піску.
ДКП «Міське об’єднання парків культури та відпочинку м. Рівного» вкотре вдалося захистити територію дендрологічного центру міста від загарбників та самовільного захоплення території. Жоден забудовник не має права використовувати рекреаційну зону у власних комерційних цілях.
Судові рішення усіх трьох інстанцій у цій справі були одностайними і на користь парку. Судами встановлено факт самовільного зайняття земельної ділянки парку, а також відшкодування завданої порушником майнової шкоди та сплату адміністративного штрафу.

З повним текстом судових актів можна ознайомитись за посиланнями:

Перша інстанція:  http://reyestr.court.gov.ua/Review/67996042

Апеляційна інстанція: http://reyestr.court.gov.ua/Review/69113463

Касаційна інстанція: http://reyestr.court.gov.ua/Review/70950139

Верховний суд України: http://reyestr.court.gov.ua/Review/72616611

 

Фото захопленої території:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA