У парку ім.Т.Г.Шевченка відкрили «Зеленку»

Сьогодні 03.06.2018 у міському парку відпочинку імені Тараса Шевченка відкрили відреставровану літню естраду. А ще стартував улюблений літній фестиваль рівнян – «Рівне. Літо. Музика».

«Зеленка» змінила своє обличчя – розширили сцену, довкола вклали бруківку, встановили нові лавки із індивідуальними смітникам. Подбали і про комфорт артистів, які виступатимуть на сцені. Для них облаштували просторі гримерки та два зручні виходи на сцену.
Першим на сцену вийшов відомий рівненський співак Микола Бобрик та народний ансамбль «Сузір’я Едельвейс». А червону стрічку перерізав міський голова Рівного Володимир Хомко та директор будівельної компанії «Реноме-Євробуд» Андрій Моніч.
Відразу після урочистої частини, на новенькій сцені, розпочався традиційний фестиваль «Рівне. Літо. Музика». У першу фестивальну неділю на літній естраді виступали відомі рівненські танцювальні колективи «Ритм», «Флеш», «Liht», «Едельфейс», артисти Людмила Скрипка, Галина та Максим Давидюки та інші. Загалом сьогодні для рівненської публіки підготували понад три десятки номерів.
А також наші спонсори та партнери ТМ “Три Ведмеді”забезпечили наших учасників мистецького заходу 300-тьма порціями смачного морозива,щиро дякуємо усім хто працював на цьому святі та звичайно любих глядачів які навіть у дощ підтримували атмосферу свята!

Інф.-7днів.
Відео:
Телеканал UA:Рівне

Відео Рівне 1:

Відео з мережі інтернет:
blob:https://www.youtube.com/86ae3d55-910f-438c-a24e-1a5d49989502