У парку проходить практика учнів Рівненського міського центру зайнятості

Сьогодні 23.04.2018р. до Парку Шевченка приходили учні з Рівненської міської служби зайнятості, і мали змогу проходити тут практику за спеціальністю “Дизайнер ландшафту”. Виконували ландшафтні роботи,оформлення клумб,посадку насаджень,викладення мармурової крихти на клумби,висадку хвойних та декоративних кущів, і дерев.На клумбах створюють цікаві дизайнерські композиції.Спільно з парком учні допомагають і собі виконуючи роботу, і парк надає можливість навчатись та практично втілювати усі замисли свого навчання.

Також, у такій творчій та нелегкій роботі,учням допомагав директор ДКП “Міське об’єднання парків культури та відпочинку”- Андрій Черепанов,а також і друзі наші менші.
Нещодавно були  висаджені дерева такі як: Сакура “Канзан”-яонська вишня мількопільчата,являє собою прямостояче зелене деревце заввишки до 10 м. В діаметрі воно може сягати 5-8 м. Корона лійчаста, гілки швидко ростуть і трохи обвисають;
Мигдальне дерево:Мигдаль – одне з найкрасивіших декоративних рослин , що цвітуть ніжно рожевими квітами ранньою весною.
Мигдаль декоративний, також його ще називають мигдаль степовий, мигдаль карликовий – це листопадний кущ висотою до 1,5 м, який в період цвітіння перетворюється на казкову рожеву хмаринку.
Мигдаль – це посухостійка, морозостійка, невибаглива до грунтів рослина. Цвіте в травні, рожево-червоними квітками схожими на маленькі трояндочки, цвітіння триває до 20 днів. Після закінчення цвітіння, кущ покривається зеленим листям. Плоди його неїстівні.

І звісно сезон шахів -відкритий,тому усім любителям чорно-білих ігор дається зелене світло!

This slideshow requires JavaScript.

This slideshow requires JavaScript.