ТАТУ для дівчат – популярні варіанти у 2023 році

0 Comments

ТАТУ для дівчат – популярні варіанти у 2023 році

Тату з кожним роком стає все популярнішим, при цьому у людей ставлення до такого роду самовираження може бути різне. Хтось категорично проти «розфарбовування» шкіри вважає це не естетичним, а комусь все одно. Багато серед сучасних дівчат тих, хто неодмінно хоче «набити» собі щось «таке й незвичайне», а хтось просто хворіє на тату, не може зупинитися, поки не покриє своє тіло повністю «декоративною модифікацією». Значення татуювань кольорів читайте у цій статті https://violli.kiev.ua/tatuyuvannya-kviti-znachennya-tatu-kvitka-tatuyuvannya-kviti-znachennya-tatu-kvitka-najposhirenishi-znachennya-koloriv/.

Представниці прекрасної статі воліють тату для того, щоб:

  • підкреслити свою індивідуальність, виділитися із натовпу;
  • додати сексуальності;
  • вдосконалюватися, бути креативною, нестандартною;
  • скоригувати родимки або зробити невидимими шрами – особливо після операцій, розтяжки після пологів, інші дефекти.

Багато дівчат та жінок із задоволенням вибирають для себе татушку у вигляді оберегу чи талісмана, який уже ніколи не втратиш. Це означає, що таке тату захищатиме від поганої, негативної енергетики завжди.

Індустрія XXI століття настільки просунулася вперед, що сам процес «набивання» татуювання тепер проходить з найменшими болючими відчуттями, а готовий малюнок, особливо в 3D «форматі» виглядає дуже красиво та естетично. Кожна бажаюча може підібрати тату за смаком.

У 2023 році модні та ексклюзивні ідеї та новинки татуювань дуже привабливі та жіночні. Трендові «колекції» дозволять вибрати для себе підходящий варіант, як аматоркам початківців шкірного візерунка, так і фанаткам зі стажем.

Професіонали рекомендують тим, хто не впевнений та сумнівається у виборі тату, зробити спочатку тимчасові татуювання у стилі мехенді з хни (Індія) – вони не довговічні, поступово змиваються, на відміну від справжніх, які залишаються назавжди.

Вибираючи той чи інший малюнок, кожна дівчина/жінка хоче, щоб він був не тільки гарний, а мав ще якийсь сенс.

Написи

Різні «розумні» висловлювання та написи дуже популярні. Таке «мовчання» додасть впевненості в собі, допоможе самоствердитися. Це може бути цитата, фраза чи молитва, ім’я коханої людини. Складний або ажурний шрифт (івритом, латиницею або іншою мовою) виглядає акуратно і витончено. Його розташовують на руках, спині чи ключицях, на хребті.

Символіка

Одна з найбільш популярних тату 2023 це ієрогліфи. Вони компактні та ефектні, можуть бути непомітними, але при цьому зберігають глибокий зміст, виглядають таємниче, чудово підкреслюють жіночність.

Знаки

У тренді 2023 року будуть тату у вигляді знаків, що позначають птахів чи тварин, комах чи риб. Різні орнаменти із квітів приваблять погляди оточуючих. Кожне зображення несе у собі сакральний чи будь-який інший глибокий зміст, властивий конкретному звірові чи птиці. Наприклад, квітка – символ ніжності, краси та творчої натури, а вовк – символізує свободу, самостійність та сміливість у прийнятті рішень.

ТАТУ для дівчат – популярні варіанти у 2023 році

Місце набивання

Тату має повністю гармоніювати з образом своєї володарки, і місце її розташування потрібно підбирати правильно. Малюнок може бути непомітним і тонким, популярно біле татуювання. Можна наважитися на яскраве або кольорове тату з чіткими, яскравими обрисами. Актуальні реалістичні 3D татушки, вони настільки об’ємні, правдоподібні, що їх хочеться взяти до рук.

Невелика «своя тотемна» тварина (як талісман) можна розташувати на тілі непомітно – не для сторонніх очей. Стає популярним ажурне та легке тату під грудьми, у поєднанні з мереживною білизною виглядає сексуально та ніжно. Для екстремалок – провокаційні варіанти тату на зоні декольте чи інтимних місцях.

Якщо є мета отримати великий малюнок, слід подумати про те, чи можливо (при необхідності) його приховуватиме (під одягом) і про те, що шкіра з роками втратить еластичність і пружність, а, отже, зображення матиме вже далеко не найкращий вигляд .

Татуювання набивають, куди завгодно – на вуха, обличчя або шию, тіло, ноги і навіть на ступні.

На плечах – великі татуювання на плечах у дівчат особливо не вітаються, тому що вони зорово збільшують плечі, роблячи жіночий верх важким. Але якщо дуже хочеться доповнити свій образ, то краще віддати перевагу варіанту в стилі орнаментал або блекворк.

Акуратний, легкий малюнок (пташки, тварини, квіти) підкреслить крихкість та ніжність. Цілком «забити рукав» дівчата відразу не наважуються – це властиво чоловічій статі. Але при бажанні краще вибрати модні та яскраві у 2023 році варіанти нью скул, космос чи акварель.

На передпліччі, зап’ясті – вибір новачків. Великий «асортимент» різних варіантів – від тонких і маленьких, до яскравих і важких.

На пензлі – тату завжди буде на увазі, може негативно вплинути при влаштуванні на нову роботу. Малюнок виконують у двох видах – як продовження «рукави» або моно композиції.

На пальцях – можна набити компактні та непомітні (з боків) або навпаки, яскраві (на фалангах спереду).

Область живота повністю забивають рі дко, але невеликі та продумані татухи виглядають ефектно і жіночно.

Оформлення спини – на аматора. Комусь подобається пікантне тату невеликих розмірів (рослини, янголятко, пташка), а комусь хочеться забити малюнком усю спину. Найкращими зображеннями будуть варіанти у стилі: гравюри, японських «мотивів», полінезії чи біоорганіки.

На попереку – пікантне та сексуальне тату, воно не постійно «маячитиме» перед очима. Але привабливість її незаперечна, це дуже жіночно. Проте слід пам’ятати, що раніше на цьому місці набивали собі тату представниці стародавньої професії.

На ногах – ефектно та сексуально виглядають варіанти на стегні у вигляді флористики чи орнаментів. За бажанням можливо створити малюнок на нозі в будь-якому місці, в тому числі і на стопах. Актуальні великі малюнки на стегні з квітами.

На шиї – для найсміливіших представниць слабкої статі. Такий варіант приховати буде складно, особливо якщо шедевр розташований спереду на горлі. Другий нюанс – виконання тату болісно.

На голові, особі створюють тату представники субкультур чи моделі-тату. Цей варіант шокує оточуючих.

Варіанти

Квітковий – флористика ідеальне поєднання з жіночим чином. Квіти в букетах або окремо стануть чудовою окрасою романтичної, тонкої натури. У 2023 році актуальні тату в моно кольорі та кольорові. Великі малюнки чудово виглядають на стегні, животі чи попереку, а дрібні – на пальцях рук або за вушком, можливо і на витонченій кісточці.

Невеликі – мікротату тренд 2023 року. Вони не перенавантажують образ. Їх легко при необхідності приховати, або навпаки зробити на них акцент, підкресливши тим самим свою індивідуальність і особливість. Варіант підходить усім, його можна створити будь-де. Особливий шарм – на шиї чи за вушком, на кісточці чи зап’ясті.

У стилі мехенді – яскравий орнамент, що привертає увагу, буде прикрасою спини або стрункого стегна. Цей індійський етно малюнок несе особливий сенс, є оберегом від зла. Особливо затребуваний «Ловець снів».

Геометрія ліній – дівчина може доповнити свій образ тату з витонченою геометрією ліній, які виконані у тандемі з квітами чи орігамі.

У техніці Акварель – модний тренд 2023, тату виглядає яскраво та зухвало, надає володарці шик. У цьому варіанті чудово виглядають тварини, квіти та різноманітні візерунки. Закінчена робота може зрівнятися з справжньою художньою картиною, що викликає захоплення у всіх оточуючих.

Тварини, птахи та ін. анімалізм – дуже популярні у 2023 році. Натуральні та яскраві зображення представників фауни гармонійно вписуються та доповнюють жіночий образ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *