6 головних причин, чому чоловік не хоче одружитися

0 Comments

Розглядати поведінкову лінію чоловіка з жіночого погляду неможливо. Сильна стать має іншу мотивацію до дій, і на відміну від тебе світ бачить інакше. Насправді не ти винна в тому, що чоловік не хоче одружитися. Вперте небажання надіти обручку криється зовсім в інших причинах. Дивіться наші інші любовні поради і не допускайте помилок.

Страх перед відповідальністю

Як будь-яка відповідальна людина, чоловік чітко знає, що вся відповідальність за сім’ю лежатиме на ньому. І річ не в тому, що ти більше заробляєш.

Він не впевнений, що зможе забезпечити повноцінну турботу та підтримати тебе, коли народиться дитина. Він усвідомлює тяжкість тягаря, але недосипати ночами через плач немовляти просто не готовий.

6 головних причин, чому чоловік не хоче одружитися

Він уже одружений

Він одружений і ретельно приховує від тебе свою другу половину. Як правило, подібні ситуації трапляються досить часто, і лише необачність або випадковість може викрити велелюбного Дон-Жуана.

Потенційний холостяк

До цієї категорії належать інтроверти чи соціопати. Такий чоловік нізащо не проміняє звичку їсти на самоті.

Він хоче прокидатися на самоті, жити і відпочивати так, як хочеться йому, і не бачить спільного співіснування апріорі. Ти – просто тимчасовий гість, і не більше.

Не готовий вдруге одружитися

Він може ховати свій невдалий шлюб. Як би це безглуздо не звучало, але душа у чоловіків набагато вразливіша і вразливіша, ніж у жінок.

Цей тип чоловіків переживає розлучення, як найважче випробування у житті. Просто йому потрібно більше часу, щоби залікувати душевні рани.

6 головних причин, чому чоловік не хоче одружитися

Небажання втратити свободу

Ця категорія не приймає зобов’язань. Такий чоловік віддає перевагу свободі. Він не звик надавати звіт про свої дії.

Він не знайомить тебе зі своїми друзями, не водить у свої компанії, уникає твоїх вечірок. Будь впевнена, цей чоловік ні з тобою, ні з іншою довго не одружується.

Не хоче обмежуватись однією жінкою

Ти для нього в ролі запасного аеродрому. Поки він проводить м’яч у чужі ворота – ти будеш у команді запасних. З тобою він лагідний і дбайливий, але гра за власними правилами йому набагато цікавіша.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *