Як розпізнати надлишок токсинів в організмі?

0 Comments

Наше тіло влаштоване таким чином, що добре нейтралізує і виводить токсини. На жаль, нездорове харчування, прийом ліків та харчових добавок або надмірне використання косметики можуть виявитися надто важким тягарем. Найбільше страждають нирки, печінка, кишківник і навіть шкіра. Консерванти, пестициди та хімічні сполуки у ліках можуть навіть сприяти захворюванням деяких органів, які відповідають за детоксикацію. Ми також постійно зазнаємо впливу діоксинів, летких органічних сполук, плісняви ​​та важких металів. Погано збалансована дієта, багата на продукти тваринного походження, що порушують кислотно-лужний баланс, також негативно позначається на нашому організмі. Перевірте, які симптоми надлишку токсинів в організмі. Як позбудеться токсинів у домашніх умовах читайте тут vnk1.

Шкірні симптоми надлишку токсинів в організмі

Багато токсини виводяться з організму через піт – через потові залози. Тому надлишок шкідливих речовин у організмі може проявитися на шкірі. Нас повинні турбувати рани, що важко гояться, і роздратування, акне та екзема, що повторюються, висипання або надмірне висихання шкіри. Мікоз шкіри може також вказувати на дисбаланс в організмі.

Як розпізнати надлишок токсинів в організмі?

Наліт на язиці та неприємний запах з рота

На проблеми організму з детоксикацією може вказувати білий або жовтий наліт мовою. Це частий симптом проблем із травленням – підшлункова залоза, кишечник та печінка можуть бути перевантажені. Ще один симптом – повторювані запори – наслідок порушення функції кишківника. Також турбує неприємний запах з рота та металевий присмак на язиці. Так часто проявляються проблеми з ослабленою печінкою або нирками.

Ослаблений імунітет

Надлишок шкідливих речовин у організмі також послаблює імунну систему. Характерні частіші вірусні чи грибкові інфекції, легші застуди, біль у носових пазухах чи проблеми із суглобами. Вживання великої кількості продуктів з високим ступенем переробки також збільшує ризик повторюваного головного болю або неприємних мігрені (є підозра, що на це можуть вплинути деякі консерванти, глутамат натрію або аспартам – штучний підсолоджувач, що міститься, зокрема, у напоях без калорій). Ослаблений імунітет також пов’язані з поганим станом кишечника, які першими сигналізують необхідність боротьби з шкідливими мікроорганізмами.

Поганий запах і надлишок токсинів в організмі

Якщо нирки не справляються з фільтрацією та виведенням токсинів, наше тіло може погано пахнути. Шкідливі речовини виводяться з допомогою потових залоз. В цьому випадку ноги можуть пахнути особливо погано.

Як розпізнати надлишок токсинів в організмі?

Проблеми зі сном та надлишок токсинів

Нагромадження токсинів у організмі також впливає наше самопочуття. Він знижує настрій, виснажує енергію та проявляється в апатії. Також характерні підвищена нервозність та проблеми з концентрацією уваги. Багато людей скаржаться на хронічну втому та сонливість, а також на проблеми із засинанням одночасно. Це ефект посилення роботи печінки та кишечника. Варто знати, що надлишок шкідливих речовин в організмі сприяє тривозі та навіть депресії.

Схильність до повноти та підвищений апетит

Надлишок токсинів в організмі порушує роботу травної та травної систем. Спостерігається метеоризм та запори, характерні для так званих лінивий кишечник. У той же час вони супроводжуються підвищеним апетитом (особливо до вуглеводів та жирів), що може призвести до повноти та ожиріння. Цьому сприяють порушення всмоктування поживних речовин. Деякі токсини також мають тенденцію накопичуватися у жировій тканині (наприклад, пестициди).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *